Temizlikte Mutlubiev Güvencesini Yaşa
Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Hizmet

1
Online Rezervasyon
Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.
2
Sigortalı Hizmet
Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz. Güvenilir profesyoneller istediğin saatte kapında olsun.
3
Keyfini Çıkar
Evinin keyfini çıkarmak sana kalsın!

Neden Mutlubiev ?

Profesyonel Hizmet
Tüm profesyonellerle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca Mutlubiev sistemine kayıtlı profesyoneller evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.
Malzeme Derdi Yok
Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen, profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanlarında getiriyor.
Güvenilir Profesyoneller
Profesyonellerin adli kayıtlarını kontrol ediyoruz.
%100 Mutluluk Politikası
Hizmetten memnun kalmazsan her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşıp, telafi hizmeti hakkında bilgi alabilirsin.
Sigorta Güvencesi

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini ₺250.000'ye kadar güvence altına alıyoruz.

Nasıl Temizliyoruz?

Mutlubiev olarak alıştığın temizlik hizmetine hızlı ve modern bir dokunuş yaptık. Salon, mutfak, banyo ve yatak odalarını pırıl pırıl yapıyor, uygun fiyatlı ekstra hizmetlerimizle ihtiyacına en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyoruz. Evinin temizliği bitmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş temizlik profesyonellerini istediğin saatte ve tarihte çağırabilir, temizlik sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğin temizlik profesyonelini daha sonra tekrar talep edebilirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Adalar Temizlik Şirketi

Adalar'da yaşıyor ve güvenilir bir temizlik hizmetine ihtiyaç mı duyuyorsunuz?

O zaman doğru yerdesiniz. Profesyonellerin yer aldığı Mutlubiev platformu, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmetinizde. Yılların tecrübesine sahip temizlik personelleri, aldıkları eğitim sayesinde sizleri doğru sonuca ulaştıracak. Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip profesyoneller, Mutlubiev platformu sayesinde bugüne kadar binlerce evi temizlerken, temizlik konusunda yardım arayan insanları da mutlu etmeyi başardı.

Eğitimli ve güvenilir temizlik personelleri ile profesyonel temizlik

Temizlik işini, ihtiyacınız olduğunda anında yardıma koşan profesyonellere bırakın! Mutlubiev platformu içinde bulunan her temizlik personeli sisteme kayıt olmadan önce eğitimden geçerken, sistemde bulundukları süre içerisinde de periyodik olarak eğitimlere devam ediyorlar. İstediğiniz zaman online olarak satın alacağınız hizmet ile temizlik işleriniz titizlikle sonuçlanır. Mutlubiev platformu olarak bir araya getirdiğimiz profesyonel temizlik personelleri ile kaliteli hizmet almak istiyorsanız rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kayıp eşya sigortası sayesinde gözünüz arkada kalmayacak

İşini bilen, titiz ve güvenilir temizlik personelleri sayesinde Adalar’da temizlik hizmeti almak Mutlubiev platformu sayesinde çok kolay. Üstelik kaliteli temizlik hizmetinin yanında sizlere kayıp eşya sigortası da sunuyoruz. Ev veya ofis temizliğinde sizlerin akıllarında soru işareti kalmaması adına Mutlubiev platformu altında topladığımız kişilere profesyonel eğitimler aldırırken diğer bir soru işaretini de AXA sigorta ile cevaplıyoruz. Alacağınız temizlik hizmetinin yanında olası bir zarara karşılık AXA Sigorta ile işbirliği içinde sizlere 250 bin TL’lik güvence sunuyoruz.

Profesyonel temizlik hizmeti: Adalar temizlik şirketi

Profesyonel ve güvenilir temizliğin için Mutlubiev platformu olarak amacımız İstanbul’un birçok yerine hizmet verebilecek profesyonelleri bir araya getirmek. Standart ev temizliği, ofis temizliği, boş ev temizliği ve inşaat sonrası ev temizliği gibi ev veya ofis temizliği için birini veya birilerini bulmak için harcadığınız süreçte sizlerin yardımına koşuyoruz. Hem de bunu çok basit bir şekilde yapıyoruz. Online olarak hizmetinizi satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken üzerinizden attığınız büyük bir yük sonrası size kalan zamanın doyasıya keyfini çıkarmak. Temizlik personelleri siz değerli müşterilere mutfak temizliği, banyo temizliği, yatak odası temizliği, salon temizliği gibi çeşitli hizmetler sunar.
Güvenilir ve profesyonel temizlik hizmeti için yapmanız gereken tek şey online rezervasyon

Güler yüzlü, saygılı ve sıcak iletişime sahip temizlik personelimiz ile biz sizin isteklerinizi karşılarken, sizin kalan zamanın keyfini sürmeniz için yapmanız gereken şey ise online rezervasyon yaptırmak. İstediğiniz gün ve saatte temizlik işlemleriniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!