Mutlubiev

Tam bir temizlik hizmeti için senden istediğimiz tüm kimyasallar dezenfektan, mutfak için; granüllü yağ çözücülü temizlik malzemesi, kireç çözücülü banyo temizlik malzemesi, zemin temizlik malzemesi, temizlik bezleri ve sünger.  Bu ürünler dışında ana temizlik ürünlerini; elektrik süpürgesi, kova, vileda vb. bulundurman gerekiyor.
Senin hayatını kolaylaştırmak, temizlik profesyonellerimizi de güvenceye almak en büyük önceliğimiz. E-devlet’ten Mutlubiev profesyonelinin günlük sigortasını kolaylıkla yapabilirsiniz!
Bizim temizlik çantamızda; dezenfektan, mutfak için; granüllü yağ çözücülü temizlik malzemesi, kireç çözücülü banyo temizlik malzemesi, zemin temizlik malzemesi, temizlik bezleri ve sünger bulunmakta. Bu ürünler dışında tam bir temizlik işleyişi için senden istediğimiz malzemeler ; elektrik süpürgesi, kova ve yer silme aparatı.

Mutlubiev’in standart bir temizlik prosedürü var. Ayrıca, temizlik profesyonellerimize periyodik olarak eğitimler veriyoruz. Ancak özel olarak bir yol izlenmesini istersen ya da dikkat edilmesini istediğin noktalar varsa, bunu bizimle paylaşman halinde temizlik profesyonelimizi bu doğrultuda yönlendirebiliriz.

Temizlik profesyonellerimiz işlere kendi olanaklarıyla ulaşmakta, bu nedenle yanlarında elektrik süpürgesi getirmeleri maalesef mümkün değil. Not: Elektrik süpürgesi temizliğin temel öğelerinden olduğu için, eğer elektrik süpürgen yoksa temizlik hizmetinin istediğin seviyede olmayabileceğini hatırlatmak isteriz.

Pazar yeri olarak hizmet vermekteyiz. Sistemimize kayıt olan her profesyonel serbest bir şekilde çalışmakta ve Mutlubiev’in teknolojik altyapısını kullanmakta. Tıpkı senin gibi!
Mutlubiev olarak profesyonel hizmetin belirli bir standartta olması gerektiğine inanıyoruz. İhtiyacın olduğunda standart hizmete ek hizmetleri ekleyebilirsin.  Bu konuda olumlu veya olumsuz düşüncelerini [email protected]’a iletirsen değerlendirmeye alacağız. Değerli fikirlerin bizim için çok önemli!
Ev temizliği hizmetlerinde 1 temizlik profesyoneli yönlendiriliyor (4+1 ve daha büyük evlerde ihtiyaca göre daha çok sayıda temizlik profesyoneli yönlendirilebiliyor). Mobilya montajı hizmetindeyse ihtiyacına göre 1-4 arası profesyonel yönlendiriliyor.

7 gün 24 saat websitemizden veya uygulamamızdan siparişini oluşturabilirsin.  Hizmet saatlerimiz ise; haftanın her günü saat 08:30-16:00 arasında başlayıp, hizmet tamamlanana kadar devam etmekte. *Verdiğimiz hizmet tiplerine göre hizmet saatimizde değişiklik olabilir.

Maalesef mümkün değil. Facebook üzerinden veya kendine ait email adresinle Mutlubiev’e üye olup hizmet alabilirsin!
Mutlubiev, sistemine kayıt olan temizlik profesyonelleri ile müşterileri buluşturan online bir platformdur. Mutlubiev olarak en büyük amacımız; müşterilerimizin kendilerine en uygun kriterlerde temizlik profesyonelini bizim aracılığımızla bulmalarıdır.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde hizmetle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; sana şikayetinle orantılı olarak yeni bir  hizmeti programlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.