Hizmet

Daha önce deneyimlediğimiz farklı temizlik aparatları dış cam yüzeyinde lekeler bıraktığı için verim alamadık. Bu sorunu çözmek için çalışmalarımız devam etmekte!

Senin istediğin gibi bir hizmet vermek bizim en büyük amacımız. Temizlenmemesini istediğin odalar varsa ona göre oda ve salon seçimini yapıp, notlarda belirtirsen biz de temizlik profesyonelini bilgilendiririz.

Mutlubiev profesyonellerinin kesin bir hizmet süresi bulunmamakta. Mutlubiev profesyonelleri ile belirlediğimiz Mutlubiev’in Standart Hizmet Prosedürünü ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Standart işleyişimizde duvar silme hizmetimiz bulunmamakta.  Özellikle bu yönde bir talebin olursa bize ulaşabilirsin. Genel temizliğe ilave olarak programa dahil edebilir, sitemizde gördüğün fiyatlar dışında, senin için özel bir teklif iletebiliriz.
Standart işleyişimizde profesyonel olarak koltuk ve halı yıkama hizmetimiz bulunmamakta. Özellikle bu yönde bir talebin olursa bize ulaşabilirsin. Genel temizliğe ilave olarak programa dahil edebilir, sitemizde gördüğün fiyatlar dışında, senin için özel bir teklif iletebiliriz.

Fiyatlandırma sistemimiz evin oda ve salon sayısı üzerinden ilerlemektedir. Fazladan banyon varsa bizim için sorun değil ancak farklı ev tipleri için bize 0850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilirsin!

Haftada bir, iki haftada bir ve ayda bir olmak üzere 3 şekilde düzenli hizmet alabilirsin. Eğer ayda bir düzenli hizmet almak istersen hizmetin 28 günde bir gerçekleşecektir. Unutma, düzenli hizmet alarak indirimden de faydalanabilirsin!

Büyük alanların temizliği, boş evlerin temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz dışında bütün ev temizlik hizmetlerimize 1 temizlik profesyoneli yönlendiriyoruz. Eğer 2 veya daha çok temizlik profesyonelinden hizmet almak istiyorsan bunu da sağlıyoruz. İsteklerini [email protected] adresine email atabilir veya canlı destekten iletebilirsin! En kısa sürede sana ulaşıp özel bir teklif ileteceğiz.

Kesinlikle buna gerek yok! Sipariş adımlarında anahtarını bırakacağın yeri belirtebilirsin. Temizlik profesyonelimiz belirttiğin yerden anahtarı alıp bırakabilir. Hizmet süresince evde olmak istersen bizim için hiç sorun yok!

Hizmet tamamlandıktan sonra email ile sana bir anket gönderilecek. Bu email üzerinden Mutlubiev profesyonelini ve Mutlubiev’i puanlayabilirsin! Senden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Mutlubiev profesyonelimiz ise aldığı puanlara göre derecelendiriliyor.

Senin dostun bizim de dostumuz! Hizmetini oluştururken evcil hayvanın olduğunu belirttiğin sürece, evcil hayvandan korkmayan/alerjisi olmayan bir temizlik profesyonelini sana yönlendireceğiz!

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.