Boş Ev Temizliği

Boş evlerde ortalama bir süre belirtemiyoruz. Temizlik hizmetinin içeriğine göre hizmetin ortalama saati değişiklik gösterebilir. Temizlik tamamlanmadan profesyonellerimiz evinden ayrılmayacaktır. Hizmetin sonunda yepyeni evinde sorunsuz bir şekilde oturacağının garantisini veriyoruz!
Hizmetimiz dahilinde senin yemek sağlaman gibi bir talebimiz bulunmamakta. Gelen temizlik profesyoneli de senden böyle bir talepte bulunmayacaktır.

Yaşanmayan ve inşaat artığı içermeyen her evi boş ev olarak adlandırıyoruz. Boş evlerde işleyişimiz ve fiyat politikamız yaşanan evlere göre farklı. Bunun sebepleri ise; 1) Boş evlerin yaşanan evlere göre çok daha fazla yerleşmiş kir barındırması 2) Boş evlerde yaşanacak sürpriz unsurunun çok daha yüksek olması 3) Yaşanan evlerde talebe bağlı olarak sağlanan ek hizmetlerin boş ev ve inşaat sonrası temizlik hizmetinin içine dahil olması (cam, dolap içi temizliği, balkon vs.) 4) Tüm ekipman ve temizlik kimyasalı temininin tarafımızdan sağlanması 5) Boş evlere, ekip yönlendiriliyor olması ve benzeri sebepler nedeniyle işleyişimiz ve fiyatlarımız boş evlerde daha farklıdır.

Temizlik profesyonellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Evinin koşullarına göre dışarıdan cam temizleyebileceksek sana özel teklifimizi ileteceğiz!

Müşteri Hizmetleri ve Operasyon ekibimiz her zaman senin talebine göre bir teklif oluşturuyor. Bu tip temizliklerde teklife göre ekip büyüklüğü farklılık gösteriyor.

Evini tertemiz yapmak için senden aldığımız bilgilere göre temizlik malzemelerimizi belirliyoruz. Boş evlerde bizden ekipman istememen halinde ona göre bir teklif iletiyor olacağız!

Maalesef boş ev temizliklerinde herhangi bir kampanya kodu kullanamazsın.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.