Mutlubiev Sayesinde Derslerine Daha Çok Vakit Ayır!

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

3 Adımda Kolay Hizmet

Dersine göre tarih ve saat seç.

Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.

GÖZÜN ARKADA KALMASIN

Profesyonellerin adli kayıtlarını ve referanslarını kontrol ediyor, hizmet süresince oluşabilecek hasarlara karşı evini 250.000 TL'ye kadar AXA Sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Temizlik Malzemelerini Dert Etme

Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanında getirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Öğrenci Dostu Temizlik

Bu kadar ders ve sınav yoğunluğu arasında ev temizlemenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Mutlubiev'le temizlik artık çok kolay. Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve derslerine odaklanmak!

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Hayır, en büyük önceliğimiz senin mutluluğun! Bu yüzden Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Evet, Mutlubiev sistemine kayıtlı on binlerce başarılı temizlik profesyoneli sayesinde acil temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz!
Elbette! Bunun için tek yapman gereken sipariş verirken daha önce memnun kaldığın temizlik profesyonelini seçmek.

Mutlubiev'e başvuran her temizlik profesyoneli adayının adli sicil kayıtlarını kontrol ediyor, düzenli eğitimler veriyor ve sadece en başarılı olacağını düşündüğümüz kişileri sisteme katıyoruz. Mutlubiev'e katıldıktan sonra puanlamalara göre başarısız olan profesyonellerle de yollarımızı ayırarak sürekli en iyi hizmet garantisini sunuyoruz!