Mutlubiev Sayesinde Derslerine Daha Çok Vakit Ayır!

Ev temizliğini bize bırak, zamanın sana kalsın.

3 Adımda Kolay Hizmet

Dersine göre tarih ve saat seç.

Websitemizden veya mobil uygulamamızdan istediğin gün ve saat için rezervasyon yap.

GÖZÜN ARKADA KALMASIN

Profesyonellerin adli kayıtlarını ve referanslarını kontrol ediyor, hizmet süresince oluşabilecek hasarlara karşı evini 250.000 TL'ye kadar AXA Sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Temizlik Malzemelerini Dert Etme

Temizlik malzemelerini dert etmene gerek yok! Eğer istersen profesyonellerimiz temizlik malzemelerini yanında getirsin.

Temizlik Hizmetlerimiz

Öğrenci Dostu Temizlik

Bu kadar ders ve sınav yoğunluğu arasında ev temizlemenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Mutlubiev'le temizlik artık çok kolay. Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve derslerine odaklanmak!

Yorumlar

Aklına takılan başka sorular mı var?

Kesinlikle buna gerek yok! Sipariş adımlarında anahtarını bırakacağın yeri belirtebilirsin. Temizlik profesyonelimiz belirttiğin yerden anahtarı alıp bırakabilir. Hizmet süresince evde olmak istersen bizim için hiç sorun yok!
Mutlubiev’i arkadaşlarına önererek bedava hizmete ulaşman çok kolay! Senin referansınla hizmet alan her arkadaşın için 40 TL değerinde Mutlu Puan kazanabilir ve bunu dilediğin miktarda, dilediğin hizmette kullanabilirsin!
Mutlubiev profesyonellerinin kesin bir hizmet süresi bulunmamaktadır. Mutlubiev kalitesinde bir ev temizliğini ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde hizmetle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; sana şikayetinle orantılı olarak yeni bir  hizmeti programlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!