YOUR RUGS HAVE NEVER BEEN THIS CLEAN!
Feel the Mutlubiev level of quality in Rug Cleaning service with online ordering, insurance guarantee and our high-end technology.
100.000+ MUTLU MÜŞTERİ

3 Adımda Kolay Sipariş

1
Tarih Seç
Hizmet almak istediğin il, ilçe ve mahalleyi seç
2
Halıların Yıkansın
Tecrübeli profesyoneller özel makinelerle halılarını derinlemesine temizlesin ve tam zamanında teslim etsin
3
Mutlu Ol
İlk günkü gibi tertemiz olan halılarının keyfini çıkar. İşte bu kadar kolay!

Why Mutlubiev?

Professional Service
We conduct face-to-face interviews with all professionals and provide them with regular trainings. In addition, as long as the professionals are at your home, we provide all legal requirements on your behalf.
No Worry for Cleaning Products
You don't have to worry about! Our professionals bring cleaning supplies along with them if you want.
Trusted Cleaning Professionals
We check the criminal records and references of all professionals.
100% Happiness Policy
We are always there for you! If you are not satisfied with our service, you can reach Mutlubiev 100% Happiness Line at any time and get information about our compensation service.
Axa Insurance
We insure your home up to 250.000 TL with AXA Insurance against the damages that may occur during your service.

Hangi Halı Çeşitlerini Yıkıyoruz?

Halı yıkamada profesyonellik, kalite ve güven

Halıların dışarıdan temiz görünüyor olabilir, ama bir hatırlasana onları en son ne zaman detaylı temizlettin? Günlük ev temizliği rutininde olan halı süpürme işlemi halı temizliği için yeterli değildir. Hijyenik bir sonuç için halı yıkama uygulaması çok önemlidir. Birçok kişinin halı yıkama dendiğinde korktuğunu biliyoruz. Uzun formlar doldurmanı isteyen, kullanıcı dostu olmayan websitesine sahip, fiyat politikası olmayan ve hiçbir güvence vermeyen halı yıkama firmaları gözünü korkutuyor, tahmin ediyoruz. Mutlubiev ile profesyonel halı yıkama farkını görmeye hazır mısın? Makine, el dokuma, shaggy, ipek halı yıkama gibi pek çok alternatifle karşınızdayız.

Halı yıkama fiyatları bundan sonra seni hiç korkutmayacak

Halı yıkama metrekare fiyatı baz alınarak yapılır. Mutlubiev olarak şeffaf fiyat politikamız ile halı yıkama ücreti denince akla gelen o korkuları siliyoruz! Uygun fiyata kaliteli detay halı yıkama, sigorta güvencesiyle seninle.

İstanbul halı yıkama firmaları arasında en profesyonel seçim Mutlubiev

Büyük şehirde yaşarken pek çok şey zor, İstanbul halı yıkama koşulları bakımından çok daha zor… Birçok insan koşuşturmacadan halılarını yıkamaya vakit bulamıyor. Vakit bulanlar ise balkonu, bahçesi olmadığı için zorlanıyor. Halı yıkama İstanbul’da şimdi çok kolay. İstanbul halı yıkama fiyatları ve firma çeşitliliğinde kaybolmak zorunda değilsin. Halını evinden teslim alıyor, sigorta güvencesiyle profesyonel makinelerle yıkayıp, kurutup sana geri teslim ediyoruz. Tek yapman gereken hemen online siparişini vermek ve arkana yaslanıp tertemiz halılarının keyfini çıkarmak.

Halı ne ile yıkanır?

Evde halı yıkamada en çok tercih edilen ve etkili olduğu düşünülen malzeme arap sabunudur. Çıkmayan lekelerin üzerine karbonat ve sirke karışımı da bekletilebilir. Halı yıkanırken sert kıllı olmayan bir fırça tercih edilmelidir. Tüm bunları ev şartlarında yapmak, halının çeşidine ve kirlilik oranına göre kullanılacak malzemeyi seçmek tecrübe ister. Profesyonel halı yıkama tercih ederek halılarının yıpranmasını engelleyebilirsin.

Evde halı nasıl yıkanır?

Halı önce süpürülür daha sonra uygun bir malzeme ve yumuşak bir fırça ile köpürtülür. Halılar ev şartlarında yıkandığında çok iyi durulanmalıdır. İyi durulanmayan halılarda tüyler birbirine yapışarak çürümeye başlar. Profesyonel halı yıkama yapıldıktan sonra özel santrifuj makinalarda halın kurutulup geri teslim edilir. Böylelikle çürüme veya nemden kaynaklı koku sorunuyla karşılaşmazsın.

Halıdaki leke nasıl temizlenir?

Halı lekelendiği an leke kurumadan temizliğini sağlamak gerekir. Çoğu kişi bu lekeleri önemsemez ve leke çıkarması zor bir hal alır. Bazen de ani müdahalede bile koyu renkli sıvılar, çay ve kahve lekesi, çamur gibi inatçı lekeleri çıkarmak zordur. Profesyonel halı yıkama tercih ederek halılarını ilk günkü gibi temiz teslim alabilirsin.

Makine halısı nasıl yıkanır?

Makine halıları profesyonel birbirinin zıddına dönen fırçalara sahip otomatik makineler sayesinde halı havlarını sağa ve sola yatırarak, yüksek kalite halı şampuanı ile yıkanır. Durulanan halılar kurumaya bırakılarak havalandırılır.

Bambu halı nasıl temizlenir?

Bambu halılar doğal iplikten olduğu için diğer halılara göre daha hassas bir bakım isterler. Bambu halılar profesyonel olarak fazla basınç uygulanmadan özel şampuan ile yıkandıktan sonra durulanır. Katlama yapılmadan özenle rulo yapılarak havalandırılır.