Eviniz AXA Sigorta Güvencesi Altında

Kendinizi güvende hissetmeniz bizim en önemli önceliğimiz. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek evinizi AXA Sigorta ile güvence altına alıyoruz.

Sigortaya Neler Dahil?
Evinizde oluşabilecek her türlü zarar karşısında AXA Sigorta tarafından 250.000 TL'lik bir teminat altındasınız.

Sigortadan nasıl yararlanabilirim?
Evinizde oluşan herhangi bir zararı 72 saat içerisinde tarafımıza bildirmeniz durumunda Müşteri Hizmetlerimiz gerekli işlemleri gerçekleştirerek, tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

Güvenliğinizi nasıl sağlıyoruz?
AXA Sigorta ile anlaşmamız dahilinde evinizi güvence altına alıyoruz, bunlar dışında ne yapıyoruz?
- Bütün temizlik profesyonellerinin Adli Sicil Kayıtları kontrol edilmektedir.
- Temizlik profesyonellerimizin hepsi referans ile sistemimize kayıt olmaktadır.
- Tüm temizlik profesyonellerimiz düzenli olarak iş eğitiminden geçmektedir.
Güvenli Sipariş Ver

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.