Ödeme

Güvenliğin bizim için çok önemli. İyzico’nun güvenli ödeme altyapısını kullanıyor ve sadece kredi kartıyla ödeme kabul ediyoruz.
Ödeme yapamamanın başlıca iki sebebi var; güvenlik ve teknik sebepler. Nakit ödemeyi seni ve profesyonelimizi zor durumda bırakmamak için güvenlik sebebiyle kabul etmiyoruz. Banka kartıyla ödeme alamama sebebimiz ise ödeme altyapımızın yalnızca kredi kartı ile çalışmaya uygun olmasından kaynaklanıyor.

Mutlubiev olarak kredi kartı bilgilerini sistemimizde tutmanın doğru olmadığını düşünüyoruz. Bütün ödeme bilgilerin İyzico’nun altyapısında güvenli bir şekilde tutuluyor.

Ödemeyle ilgili aklına takılan başka bir soru var ise [email protected]’a email atabilir veya canlı destekten bize ulaşabilirsin.

Siparişini oluşturduğunda ödemen otomatik olarak sistemde kayıtlı kredi kartından çekilir.
Siparişini dilediğin gibi düzenleyip ek hizmetlerimizden ekleme/çıkarma yapabilirsin.Hizmet bedelinde ki fark kadar tutar kredi kartına iade edilir. Bu işlemi kredi kartı hareketlerinden iade şeklinde görebilirsin.

Hizmet oluştururken veya Hesabım sayfasından kredi kartı bilgilerini ekleyebilirsin.

Siparişini iptal etmek istediğinde, iptal ve iade koşulları çerçevesinde ücretin tamamını veya belirli kısmını kartına iade edeceğiz.
Siparişini dilediğin gibi düzenleyip ek hizmetlerimizden ekleme/çıkarma yapabilirsin.Hizmet bedelinde ki eksik fark kadar tutar kartından çekilir. Bu işlemi kredi kartı hareketlerinden ek ödeme şeklinde görebilirsin.
Tabi ki! Siparişimi düzenle aşamasından kupon kodu ekleyebilirsin. Sipariş oluşturduğunda sistemimizde kayıtlı olan kartından çekilen tutara, indirim yapılan tutar kadar iade edilir.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.