İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Hizmetimiz dahilinde senin yemek sağlaman gibi bir talebimiz bulunmamakta. Temizlik profesyonelimiz de senden böyle bir talepte bulunmayacaktır.

Müşteri Hizmetleri ve Operasyon ekibimiz her zaman senin talebine göre bir teklif oluşturuyor. Bu tip temizliklerde teklife göre ekip büyüklüğü farklılık gösteriyor.

Evini tertemiz yapmak için senden aldığımız bilgilere göre temizlik malzemelerimizi belirliyoruz. İnşaat Sonrası Evlerde bizden ekipman istememen halinde ona göre bir teklif iletiyor olacağız!
İnşaat sonrası evlerde ortalama bir süre belirtemiyoruz. Temizlik hizmetinin içeriğine göre hizmetin ortalama saati değişiklik gösterebilir. Temizlik tamamlanmadan profesyonellerimiz evinden ayrılmayacaktır. Hizmetin sonunda yepyeni evinde sorunsuz bir şekilde oturacağının garantisini veriyoruz!

Yaşanmayan, içerisinde herhangi bir tadilat yapılmış veya inşaat artığı bulunduran her evi İnşaat Sonrası Temizlik olarak adlandırıyoruz. Bu tip evlerde daha büyük bir ekip ve farklı temizlik malzemeleri gerektiği için fiyatlar daha yüksek oluyor.

Temizlik profesyonellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Evinin koşullarına göre dışarıdan cam temizleyebileceksek sana özel teklifimizi ileteceğiz!

Maalesef inşaat sonrası ev temizliklerinde herhangi bir kampanya kodu kullanamazsın.

HİZMETE DAHİL OLMAYANLAR

Temizliği Bize Bırak Zamanın Sana Kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.
Bu süreci mobil uygulamamız ve websitemiz ile en kolay hale getirdik.
Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.