Sıkça Sorulan Sorular


Nano Dezenfeksiyon virüslere karşı %99.99, bakterilere karşı %99.999 etkili, %100 vegan dezenfeksiyon işlemidir. Kullanılan malzeme saf gümüş içermektedir. Saf gümüş bitkisel sentez yapılarak nano boyuta indirgenir ve antimikrobiyal özellik kazanır. Hidrojen peroksit ve klorür içermez, bitkisel olduğu için toksik etkilere yol açmaz, ciltte iritasyona sebep olmaz.
Evet! Nano Dezenfeksiyon işlemi uygulanan alanlarda 50’ye yakın virüsten %99.99, bakteri ve mantarlardan %99.999 oranında kurtulabilirsin. İşlem sırasında virüsler 1-5 dakika, bakteriler 15 saniye, mantarlar ise 5 dakika içinde yok olacaktır.
Nano Dezenfeksiyon nano gümüş partikül içeren dezenfektanın sterilizasyon istenenen alanın her tarafına nüfuz edecek şekilde profesyonel bir makina yardımıyla püskürtülmesi ile yapılmaktadır. Eşyalara herhangi bir hasar vermez, işlem öncesi ve sonrasında temizlik işlemi gerektirmez.
Dezenfeksiyon işlemi, işlem öncesi veya sonrasında herhangi bir temizlik veya hazırlık gerektirmez.
İşlem boyunca %100 vegan içerikli ürün kullanılır. Yapılan işlem canlı metabolizmasının işleyişini bozan alerjik reaksiyona sebep olmaz. Hidrojen peroksit ve klorür içermez. Tamamen insan temasına uygun ve cilde zararsız malzeme ile yapılır. İşlem yapılan alanda gönül rahatlığıyla bulunabilirsiniz.
Nanoksia Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Ürün hidrojen peroksit ve klorür içermez. Nanoksia ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır.