Bayram temizliği için ayrıcalıklar Mutlubiev’de!

24 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasında Mutlubiev’e üye olun, Maximum Kart’ınızla alacağınız ilk profesyonel ev temizliği hizmetinde 99 TL özel fiyat ayrıcalığından yararlanın! İlk hizmet sonrasında alınacak ev temizliklerinde ise %15 indirim.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Bankamatik Kartı ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler
 
Kampanya Detayları:

Mutlubiev’e üye olun, Maximum Kart’ınızla alacağınız ilk profesyonel ev temizliği hizmetinde 99 TL olarak uygulanacaktır. Bu fiyata 4+1 evler, bayram paketi, ek hizmet ve malzemeler dahil değildir. Ayrıca kampanya yaşanan ev temizliğinde geçerlidir. Boş ev, inşaat sonrası, yarım gün ev temizliği, ofis temizliği ve mobilya montajında geçerli değildir.

Kampanya 24 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Daha önce temizlik hizmeti alındı ise alınacak yeni hizmet ücretinde %15 indirim uygulanacaktır.

Kampanyadan Maximum Kart sahipleri yararlanabilir.

Maximum özellikli kredi kartlarına özel olarak sunulan bu kampanya diğer teklif ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya, Mutlubiev.com imkanları ile sınırlıdır.

İndirimden yararlanılabilmesi için Maximum Kart ile sipariş verilmesi yeterli olup, indirim ödeme anında otomatik olarak yansıtılacaktır. 99 TL fırsatından bir defa, %15 indirim fırsatından ise birden fazla defa faydalanılabilir.

Bu kampanya başka kampanya ve/veya indirim koduyla birleştirilemez.

Mutlubiev.com ve Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.