İnşaat Sonrasında Evini Tertemiz Yapalım

İnşaat sonrası evlerde işleyişimiz yaşanan evlerden çok farklı.
Hemen bilgilerini gir ve hizmet al!

Neler Sağlıyoruz?

İnşaat sonrası evlerde işleyişimiz yaşanan evlerden çok farklı. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması gerekiyor. Gerekli tüm temizlik malzemeleriyle beraber istediğin bir gün gelip evini tertemiz yapıyoruz!

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası evin mutlaka alanında profesyonelleri tarafından temizlenmesi gerekir. mutlubiev.com,bu kısımda eğitimli ve profesyonel çalışanları ile İstanbul ve İzmir’de hizmetinizde.

Neden mutlubiev?

 • Profesyonel Hizmet

  Tüm profesyonellerimizle yüz yüze görüşüp düzenli eğitimler veriyoruz. Ayrıca profesyonellerimiz evinde bulunduğu sürece tüm yasal gereklilikleri senin adına sağlıyoruz.

 • Güvenilir Çalışanlar

  Tüm profesyonellerimizin adli sicil kayıtlarını ve referanslarını kontrol ediyoruz.

 • Evinde Sigorta Güvencesi

  Hizmet süresince evinde oluşabilecek hasarlara karşı evini AXA Sigorta ile 250.000 TL'ye kadar güvence altına alıyoruz.

 • Malzeme Dertsiz

  Gerekli malzemeleri dert etmene gerek yok, dilersen biz yanımızda getiriyoruz.

 • %100 Mutluluk Politikası

  Her zaman yanındayız! Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı'na dilediğin zaman ulaşabilirsin. Hizmetten memnun kalmazsan telafisi bizden!

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ

İnşaatı tamamlanan eve yerleşmeden önce ya da evine yaptıracağın tadilat sonrası, evin detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardır. İnşaatın yarattığı kirlilik ve lekelerin çıkarılması için özel kimyasallar, malzemeler ve ekip çalışması gerekiyor. Mutlubiev, eğitimli ve profesyonel çalışanları ile evini yaşanacak hale getiriyor.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Fiyatlarına Neler Dahil?

İnşaat sonrasında, evinin büyüklüğüne göre temizlik profesyonellerinden oluşan bir ekibi evine yönlendiriyoruz. Özel kimyasallar ve temizlik ekipmanları Mutlubiev tarafından karşılanır. Aldığın hizmet boyunca evin Axa sigorta güvencesi altına alınır. %100 müşteri memnuniyeti gereğince, memnun kalmadığın durumda telafi hizmeti sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Evleri Nasıl Temizliyoruz?

Camlar, çerçeveler, kapılar, duvarlar, mutfak, banyo ve zeminler detaylı olarak temizlenir. Mutlubiev sistemince temizlik ve hijyen konusunda eğitim alan temizlik profesyonelleri inşaat sonrası evde biriken toz, kalıntı, harç ve boyalardan evi arındırır. İnşaat temizliği sonrasında evini yaşanabilecek hale getiriyoruz. Sana da yeni evinin keyfini çıkarmak kalıyor!

Güvenliğini nasıl sağlıyoruz?

AXA Sigorta ile anlaşmamız dahilinde evini güvence altına alıyoruz, bunlar dışında ne yapıyoruz? Tüm profesyonellerimizi;

 • - Adli Sicil Kayıtları ile kontrol ediyoruz.
 • - Referans ile sisteme kayıt ediyoruz.
 • - Düzenli olarak eğitimden geçiriyoruz.
 • - Hizmet süresince anlık olarak lokasyonlarını takip ediyor, yaşanabilecek problemlerde hızlıca müdahale ediyoruz.

Aklına takılan başka sorular mı var?

Sıkça sorulan sorular sayfamızda aklına takılan soruların cevaplarını bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular