Sıkça Sorulan Sorular

Temizliğe nelerin dahil olduğunu buradan görebilirsin.
Hizmetinden önceki gün 09:00'a kadar yapacağın iptal isteklerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Temizlik profesyonelleri programını sana göre ayarladığı için hizmetini daha sonra iptal etmek istersen hizmet ücreti kredi kartından çekilecektir.
Tabii ki. Hizmet bilgilerine girip dilediğin zaman ek hizmet ekleyebilir, çıkartabilir ya da değiştirebilirsin.
Bu durumda sana daha iyi hizmet verebilmek adına anasayfada bulunan hizmetlerimiz alanından sana en uygun hizmet paketini seçebilirsin.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde temizlikle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; şikayetinle orantılı olarak senin için yeni bir temizlik hizmeti planlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!
Mutlubiev sistemine kayıtlı olan bütün temizlik profesyonellerinin adli sicil kaydı ve referansları kontrol edilmekte ve düzenli eğitim almaktadırlar.
Sadece kredi kartıyla ödeme kabul ediyoruz. Ödeme güvenliğin bizim için çok önemli olduğundan İyzico’nun güvenli ödeme altyapısını kullanıyoruz.
Tehlike oluşturmayan durumlarda camların temizliği içten ve dıştan gerçekleştiriyoruz fakat temizlik profesyonellerinin güvenliği bizim için her şeyden değerli. Onları riske sokacak hiçbir durumda camların dışarıdan temizlenmesine izin vermiyoruz.