Sıkça Sorulan Sorular

Toz, yiyecek kalıntıları, deri parçacıkları ve fark etmediğimiz pek çok şey halının liflerine yerleşir. Fazla kullanılan odaların halıları 3 ila 6 ay arasında, daha az kullanılan odaların halıları ise 9 ila 12 ayda bir temizletilmelidir. Özellikle alerjik bir bünyeye sahipsen, evde çocuk ya da evcil hayvan bulunuyorsa halı temizliğine ekstra özen göstermelisin.
Hayır. Halılarını senin seçtiğin gün ve saat içinde adresinden teslim alıyoruz. Halıların yıkandıktan sonra yine istediğin gün ve saat içerisinde halılarını evine teslim ediyoruz.
Hayır. Temizlik standardımız gereği halılarının önü ve arkası elektrik süpürgesiyle temizleniyor. Halılarında derinlemesine bir temizlik için Halı Yıkama hizmetinden yararlanmalısın.
Ev ortamında kullanılan arap sabunu gibi malzemeler tek başına halıları derinlemesine temizlemede etkili değildir. Ev ortamında halılara zarar vermeden fırçalamak ve kurutma işlemini yapmak oldukça zordur. Profesyonel makinede özel şampuan ile yıkanan halılar santrifüj makinelerde kurutulur, ambalajlanıp yeni gibi evine teslim edilir. Nem, koku ve küf yapmaz, halı yumuşaklığını kaybetmez.
Ev temizliği hizmetinde olduğu gibi Halı Yıkama hizmetinde de AXA Sigorta güvencesi altındasın!