CIHANGIR EV TEMİZLİĞİ

Eğitimli çalışanımız, tedarik ettiğimiz kaliteli temizlik ürün ve gereçleri ile evinize gelerek tüm genel temizliği yapar. %100 mutluluk politikamız; yapılan temizlikten herhangi bir sebeple memnun olmadığınız takdirde ücretsiz olarak tekrar temizlik hizmetini karşılamaktadır.

1+1

108 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

2+1

126 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

3+1

153 TL'den
başlayan fiyatlar

SEÇ

Daha büyük alanlar »

Saat Seçiniz

Cihangir Ev Temizliği Hizmeti

 Dünyanın en güzel ve en keyifli semtlerinden biri olan Cihangir, sıcak ortamıyla çok popüler bir nokta. Tüm güzelliklerine rağmen Cihangir’de sokakların kalabalık hali ve yoğun trafik ev ve mekanların özellikle toza çok maruz kalmasına neden olur. Sık temizlik yaparak sürekli ve etkili temizlik sağlayabileceğiniz Cihangir’deki evinize temizlik için mutlubiev.com’dan online olarak temizlik organizasyonu yapabilirsiniz.

Sistemli Olmayı Sevenler İçin mutlubiev.com!

Ev temizliğini temizlik personelinin temizlik anlayışına bırakmak yerine belirli bir standarda oturtarak sistemli bir yapı sunmayı amaçlayan mutlubiev.com, alacağınız hizmetin kalitesini ölçülebilir kılmayı önemser. Bu amaçla aşağıdaki adımları izleyerek standardizasyon sağlar:

  • Temizlik bittikten sonra müşteri hizmetleri yetkilisi sizi arar ya da mailinize gelen bir e-posta ile memnuniyetiniz sorulur.
  • Memnun kalmadığınız temizlik ile ilgili tüm detaylar sisteme kaydedilir.
  • Memnun kalmadığınız temizlik personeli uyarılır, tekrar eğitime alınır.
  • Birden fazla şikayet alan temizlik personeli ile çalışılmaz.
  • Temizlik hizmeti hakkındaki tüm görüş ve öneriler dikkate alınarak sistem sürekli yenilenir.
  • Online temizlik siparişini verdiğiniz yapı, en kolay, en hızlı ve en güvenli şekilde işlemleri tamamlayabilmeniz için kullanıcı davranışlarını inceleyerek sürekli geliştirilir.

Cihangir’de Eve Gündelikçi Bulmak Zor Değil!

 Temizlik hizmetini standartları olan bir yapıyla ve online sipariş verilebilecek şekilde optimize eden mutlubiev.com, bir kaç dakika içinde aradığınız temizlik personeline ulaşmanızı sağlıyor. İstanbul genelinde ve çevresinde hizmet sunan mutlubiev.com hemen her semte hizmet vermeye hazır geniş bir nitelikli personel ağına sahip. Böylece “o gün müsait değilim” yanıtını almadan kendi iş planınıza göre temizliği organize etmeniz sağlanıyor. Hem Cihangir’de hem de Beyoğlu’nda ev temizliği için mutlubiev.com’dan hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

TEMİZLİK HİZMETİNE NELER DAHİL?

MUTFAK
MUTFAK
BANYO
BANYO
YATAK ODASI
YATAK ODASI
SALON
SALON

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siparişiniz sırasında "Temizlik malzemeleri" kutucuğunu işaretlemeniz halinde temizlik malzemeleri Mutlubiev tarafından temin edilmektedir.

Normal şartlarda size sunulan ortalama süre yeterli olacaktır fakat temizlik işi bitmediği takdirde temizlik profesyoneliniz herhangi bir ücret talep etmeden çalışmaya devam edecektir.

Temizlik hizmetinden memnun kalmadığınız takdirde uygun olduğunuz bir günde ücretsiz olarak tekrar temizliğiniz yapılacaktır. Buna %100 mutluluk politikası adını veriyoruz.

Tüm Temizlik Profesyonellerimizin adli sicil kayıtları kontrol edilmiş, yüz yüze mülakatları yapılmış ve eğitimleri verilmiştir.

Maalesef. Şu an için yalnızca kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Bize 0 850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilir ve detayları konuşabilirsiniz. Sitemizde gördüğünüz fiyatlar inşaat ve tadilat sonrası temizlik konusunda geçerli değildir.

Evinize 1 Temizlik Profesyoneli gelmektedir.

Temizlik hizmeti tamamlanana kadar kredi kartınızdan herhangi bir hizmet bedeli çekilmemektedir. Böylelikle yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta ücret alınmayacaktır.

Seçtiğiniz düzenli sipariş sıklığında otomatik olarak rezervasyonunuz oluşturulur ve evinizin temizliği gerçekleştikten sonra hizmet bedeli kartınızdan çekilir.

Düzenli siparişlerinizi temizlik gününden 48 saat önce herhangi bir ücret ödemeden iptal edebilir, o haftayı atlayabilir veya gününü değiştirebilirsiniz. 

Bu durumda 0 850 200 99 66 numaralı telefonu arayıp bizi bilgilendirirseniz size özel fiyatlardan yararlanabilirsiniz. 

Temizlik siparişlerinizi hizmet tarihinden 48 saat öncesine kadar iptal edebilirsiniz.  48 saatten sonra yapılan iptal işlemlerinde hizmet tutarı kredi kartından çekilecektir.