Nano Dezenfeksiyon ile Arabana Güvenle Bin!

%99.99 etki ile arabandaki virüslerden kurtul.

Arabanda gerçekten güvende misin?

Toplu taşıma kullanmamak için tercih ettiğimiz arabamızda bile göle görülemeyen bir çok tehlike bulunur. Arabamıza binmeden önce, gün içinde birçok yere dokunuruz. Araç içinde kapı kolu, direksiyon, vites, el freni ve selektörler gibi temas ettiğimiz bölgelere virüs ve bakteri bulaştırma olanağımız yüksektir. Özellikle, arabamızı otoparka veya tanımadığımız başka birine teslim ettiğimizde o kişinin de temas ettiği noktalara bakteri ve virüs bulaştırma olasılığı doğar. Bundan sonra endişe etmene gerek yok çünkü nano gümüş teknoloji ile üretilen, %100 vegan, Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektan ile gerçekleştirdiğimiz Nano Dezenfeksiyon hizmeti sayesinde araban her zamankinden güvenli olacak!

Nano Dezenfeksiyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

%100 Bitkisel & Vegan

İşlem sırasında kullanılan ürün Tip-2 ve Tip-4 Biyosidal Ruhsatlı olup, tamamen bitkisel sentezle elde edilen nanopartiküller içermektedir, Çevreye ve insan sağlığına zararsızdır. Toksik ve kimyasal içermez.

Cildinize Zarar Vermez

Yapılan işlem canlı metabolizmasının işleyişini bozan alerjik reaksiyona sebep olmaz. Tamamen insan/hayvan temasına uygun ve cilde zararsız malzeme ile yapılır.

%99.99 Virüsleri Yok Eder

Yapılan testlerde Nanoksia’nın birçok virüsü %99.99, bakteri ve mantarları %99.999 oranında yok ettiği tespit edilmiştir.

Nano Dezenfeksiyon nedir?

Nano Dezenfeksiyon virüslere karşı %99.99, bakterilere karşı %99.999 etkili, %100 bitkisel içeriğe sahip ve nano gümüş teknolojisi ile üretilmiş Nanoksia ürünleri ile gerçekleştirilen bir sterilizasyon işlemidir.

Virüslere karşı etkili mi?

Evet! Nano Dezenfeksiyon işlemi sayesinde yaşadığın yerde 50’ye yakın virüsten %99.99, bakteri ve mantarlardan %99.999 oranında kurtulabilirsin. İşlem sırasında virüsler 1-5 dakika, bakteriler 15 saniye, mantarlar ise 5 dakika içinde yok olacaktır.

İşlem sırasında ne yapılıyor?

Nano Dezenfeksiyon nano gümüş partikül içeren dezenfektanın sterilizasyon istenen alanın her tarafına nüfuz edecek şekilde profesyonel bir makina yardımıyla püskürtülmesi ile yapılmaktadır. Arabadaki eşyalara ve mekanizmalara zarar vermez.

İşlem öncesi/ sonrası temizlik gerekir mi?

Nano Dezenfeksiyon işlemi standart bir temizlik işlemi değildir. İşlem öncesi veya sonrası temizlik yapmak zorunda değilsin. İşlem arabanda herhangi bir leke bırakmaz.

İşlemden ne kadar süre sonra arabamı kullanabilirim?

İşlem boyunca %100 bitkisel içerikli ürün kullanılır. Yapılan işlem canlı metabolizmasının işleyişini bozan alerjik reaksiyona sebep olmaz. Tamamen insan temasına uygun ve cilde zararsız malzeme ile yapılır. İşlem sonrasında gönül rahatlığıyla hemen arabanı kullanabilirsin.

Kullanılan ürünün içeriği nedir?

Nanoksia Biyoteknoloji farklı bitki türlerini kullanarak; gümüş, çinko, demir gibi maddelerin antimikrobiyal ve antikanserojen özellikteki nanopartikül sentezini yapmaktadır. Bu sayede doğaya ve insan sağlığına zararsız yüzde yüz bitkisel endüstriyel ürünlerin üretilmesini sağlamış olacaktır. Nanoksia ürünlerinde kullanılan gümüş sadece, Avrupa Birliği Kimya Ajansı, ECHA, tarafından onaylanmış tedarikçilerden satın alınmaktadır.
Belgeler İçin Tıklayınız