Aklına Takılanlar Mı Var?

Mutlubiev hakkında tüm aklına takılan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsin. Dilediğin her zaman Mutlubiev %100 Mutlululuk Hattı'ndan bize ulaşabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular
Mutlubiev
Mutlubiev, sistemine kayıt olan temizlik profesyonelleri ile müşterileri buluşturan online bir platformdur. Mutlubiev olarak en büyük amacımız; müşterilerimizin kendilerine en uygun kriterlerde temizlik profesyonelini bizim aracılığımızla bulmalarıdır.
7 gün 24 saat websitemizden veya uygulamamızdan siparişini oluşturabilirsin.  Hizmet saatlerimiz ise; haftanın her günü saat 08:30-16:00 arasında başlayıp, hizmet tamamlanana kadar devam etmekte. *Verdiğimiz hizmet tiplerine göre hizmet saatimizde değişiklik olabilir.
Hizmet aldıktan sonra 72 saat içerisinde hizmetle ilgili herhangi bir şikayetin varsa bize bildirebilirsin! Hizmetin kalitesiyle ilgili bir sorun olduğu takdirde; sana şikayetinle orantılı olarak yeni bir  hizmeti programlayabiliriz. Biz buna %100 Mutluluk Politikası diyoruz!
Mutlubiev olarak profesyonel hizmetin belirli bir standartta olması gerektiğine inanıyoruz. İhtiyacın olduğunda standart hizmete ek hizmetleri ekleyebilirsin.  Bu konuda olumlu veya olumsuz düşüncelerini [email protected]’a iletirsen değerlendirmeye alacağız. Değerli fikirlerin bizim için çok önemli!
Pazar yeri olarak hizmet vermekteyiz. Sistemimize kayıt olan her profesyonel serbest bir şekilde çalışmakta ve Mutlubiev’in teknolojik altyapısını kullanmakta. Tıpkı senin gibi!
Senin hayatını kolaylaştırmak, temizlik profesyonellerimizi de güvenceye almak en büyük önceliğimiz. E-devlet’ten Mutlubiev profesyonelinin günlük sigortasını kolaylıkla yapabilirsiniz!
Bizim temizlik çantamızda; dezenfektan, mutfak için; granüllü yağ çözücülü temizlik malzemesi, kireç çözücülü banyo temizlik malzemesi, zemin temizlik malzemesi, temizlik bezleri ve sünger bulunmakta. Bu ürünler dışında tam bir temizlik işleyişi için senden istediğimiz malzemeler ; elektrik süpürgesi, kova ve yer silme aparatı.
Tam bir temizlik hizmeti için senden istediğimiz tüm kimyasallar dezenfektan, mutfak için; granüllü yağ çözücülü temizlik malzemesi, kireç çözücülü banyo temizlik malzemesi, zemin temizlik malzemesi, temizlik bezleri ve sünger.  Bu ürünler dışında ana temizlik ürünlerini; elektrik süpürgesi, kova, vileda vb. bulundurman gerekiyor.
Temizlik profesyonellerimiz işlere kendi olanaklarıyla ulaşmakta, bu nedenle yanlarında elektrik süpürgesi getirmeleri maalesef mümkün değil. Not: Elektrik süpürgesi temizliğin temel öğelerinden olduğu için, eğer elektrik süpürgen yoksa temizlik hizmetinin istediğin seviyede olmayabileceğini hatırlatmak isteriz.
Ev temizliği hizmetlerinde 1 temizlik profesyoneli yönlendiriliyor (4+1 ve daha büyük evlerde ihtiyaca göre daha çok sayıda temizlik profesyoneli yönlendirilebiliyor). Mobilya montajı hizmetindeyse ihtiyacına göre 1-4 arası profesyonel yönlendiriliyor.
Mutlubiev’in standart bir temizlik prosedürü var. Ayrıca, temizlik profesyonellerimize periyodik olarak eğitimler veriyoruz. Ancak özel olarak bir yol izlenmesini istersen ya da dikkat edilmesini istediğin noktalar varsa, bunu bizimle paylaşman halinde temizlik profesyonelimizi bu doğrultuda yönlendirebiliriz.
Maalesef mümkün değil. Facebook üzerinden veya kendine ait email adresinle Mutlubiev’e üye olup hizmet alabilirsin!
Yarım Gün Ev Temizliği
Kısa sürede temel ihtiyaçları karşılayan ve uygun fiyatlı bir ev temizliği yaptırmak istiyorsan Yarım Gün Ev Temizliği tam sana göre!
Evet, aynı gün içinde iki kez Yarım Gün Ev Temizliği alabilirsin.
Aynı temizlik profesyonelini yönlendirmeye çalışıyoruz ancak çalışma takviminin farklılık göstermesinden dolayı bu her zaman mümkün olmayabilir.
Hayır, Temizlik Profesyonelimizin günlük  SGK sını E-devlet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz!
İş birliği indirimleri ve kampanyalar Yarım Gün Ev Temizliği hizmetinde geçerli değildir. 
Yarım Gün Ev Temizliği hizmetimizi sadece 3 saat olarak sunuyoruz. Eğer farklı bir ihtiyacın varsa bize 0850 200 99 66 numaralı Mutlubiev %100 Mutluluk Hattı’nı arayarak veya [email protected] adresine e-mail göndererek ulaşırsan ihtiyaçlarını anlayarak sana özel bir hizmet teklifi oluşturabiliriz.
Yarım Gün Ev Temizliği ücreti düzenli ve tek sefer hizmetler için aynıdır.
Önceliklendirilmesini istediğin konulara tüm isteklerini yazabilirsin.
Evet, alabilirsin. Sipariş adımında isteğini belirtmen yeterli olacaktır.
İptal ve Değişiklik
Mutlubiev profesyonellerimiz programını sana göre yapıyor. Bu yüzden hizmetinin tarihini ve saatini belirli bir zamana kadar "Hizmetlerim" sayfasından güncelleyebilirsin.  Hizmetinden önceki gün saat 20:00'ye kadar hizmetinin tarihini ücretsiz olarak, daha sonrasında ise hizmetinden 2 saat önceye kadar ücretin %50'sini ödeyerek değiştirebilirsin.
Hizmetinden önceki gün 09:00'a kadar yapacağın iptal isteklerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Mutlubiev profesyonellerimiz programını sana göre ayarladığı için hizmetini daha sonra iptal etmek istersen hizmet ücreti kredi kartından çekilecektir. Düzenli hizmetlerde ise ilk 4 hizmetini almadan hizmetini iptal etmek istersen almış olduğun hizmetler için düzenli ve tek sefer arasındaki fiyat farkı kredi kartından çekilecektir.
Sigorta Güvencesi
Mutlubiev profesyonellerimize güveniyoruz ama onlar da istemeden bazı zararlara neden olabiliyor. Ancak bunları senin düşünmene hiç gerek yok. Evinde oluşacak her türlü zarara karşı, AXA Sigorta tarafından 250.000 TL’ye kadar güvence altındasın!
Evinde oluşan herhangi bir problemi hizmet tarihinden 72 saat sonraya kadar Mutlubiev’e bildirmen halinde gerekli işlemler yapılacak. Daha fazla ayrıntı için AXA Sigorta sayfasını ziyaret edebilirsin!
Temizlik Profesyonelleri
Mutlubiev sistemine kayıtlı olan bütün temizlik profesyonellerinin adli sicil kaydı ve referansları kontrol edilmekte ve düzenli eğitim almaktadırlar.
Standart temizliklerde sen aksini istemedikçe 1 temizlik profesyoneli yönlendiriyoruz.
Düzenli hizmet oluşturursan memnun kaldığın temizlik profesyoneli müsaitliğine göre sana yönlendirilecektir.
Hizmetimiz dahilinde senin yemek sağlaman gibi bir talebimiz bulunmamakta. Temizlik profesyonelimiz de senden böyle bir talepte bulunmayacaktır.
Mutlubiev sistemine kayıt olan bütün temizlik profesyonelleri 3 aşamalı görüşme sisteminden geçmektedirler. Birinci görüşme yüz yüze tanışmak ve Mutlubiev standartlarının temizlik profesyonellerine aktarılmasıyla geçmekte. Karşılıklı anlaşmadan sonra temizlik profesyonellerinin adli sicil kayıtları ve referansları incelenmekte. Bu koşulları sağlayan her temizlik profesyoneli ikinci aşamaya geçmeye hak kazanmakta. İkinci aşamada ise Temizlik Profesyonellerine, Mutlubiev tarafından bir eğitim verilmekte. Bu eğitimin içeriği ise Mutlubiev Standartlarının anlatılması ve uygulamalı temel eğitiminin verilmesi. Bu eğitimi geçen herkes Mutlubiev Temizlik Profesyoneli olmaya hak kazanıyor. Geriye ise deneme temizliği kalıyor. Mutlubiev sistemine kayıtlı her temizlik profesyoneli ilk önce Mutlubiev’in sahip olduğu gizli evlere yönlendiriliyor ve test ediliyor. Bu hizmeti başarıyla geçen her Temizlik Profesyoneli artık iş sahiplenmeye hak kazanıyor! Bu hizmette kötü hizmet veren Temizlik Profesyonelleri tekrar eğitime alınıyor.
Promosyon ve Kampanyalar
İndirim kodunu ödeme sayfasında bulunan “İndirim Kodu” bölümüne yazarak indirimlerden faydalanabilirsin.
www.mutlubiev.com/kampanyalar sayfasından tüm kampanyalara ulaşabilirsin. Mutlubiev’in sana özel sunduğu indirimleri ise email, SMS ve bildirim olarak alacaksın.
Her hizmetin için sadece bir promosyon veya indirim kodu kullanabilirsin.
Maalesef süresi dolmuş kampanyaları kullanman mümkün değil. Mutlubiev’i takip edersen en yakın zamanda başka bir kampanya yakalayabilirsin!
Bedava Hizmet
Mutlubiev’i arkadaşlarına önererek bedava hizmete ulaşman çok kolay! Senin referansınla hizmet alan her arkadaşın için 40 TL değerinde Mutlu Puan kazanabilir ve bunu dilediğin miktarda, dilediğin hizmette kullanabilirsin!
"Bedava Hizmet Kazan" ve ödeme sayfasında Mutlu Puanlarını görüntüleyebilirsin.
Mutlu Puanlarını dilediğin hizmette, dilediğin miktarda kullanabilirsin. Mutlu Puanlarını düzenli hizmetlerinde de geçerlidir.
Arkadaşlarına referans olarak kazandığın mutlu puanlarını her hizmette kullanabilirsin.
Bedava hizmet kazan sayfası ve Mutlu Puanla ilgili kafana takılan bir soru varsa canlı destekten bize her zaman ulaşabilirsin.
İnşaat Sonrası Ev Temizliği
Yaşanmayan, içerisinde herhangi bir tadilat yapılmış veya inşaat artığı bulunduran her evi İnşaat Sonrası Temizlik olarak adlandırıyoruz. Bu tip evlerde daha büyük bir ekip ve farklı temizlik malzemeleri gerektiği için fiyatlar daha yüksek oluyor.
Müşteri Hizmetleri ve Operasyon ekibimiz her zaman senin talebine göre bir teklif oluşturuyor. Bu tip temizliklerde teklife göre ekip büyüklüğü farklılık gösteriyor.
Evini tertemiz yapmak için senden aldığımız bilgilere göre temizlik malzemelerimizi belirliyoruz. İnşaat Sonrası Evlerde bizden ekipman istememen halinde ona göre bir teklif iletiyor olacağız!
Temizlik profesyonellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Evinin koşullarına göre dışarıdan cam temizleyebileceksek sana özel teklifimizi ileteceğiz!
İnşaat Sonrası evlerde ortalama bir süre belirtemiyoruz. Temizlik hizmetinin içeriğine göre hizmetin ortalama saati değişiklik gösterebilir. Temizlik tamamlanmadan profesyonellerimiz evinden ayrılmayacaktır. Hizmetin sonunda yepyeni evinde sorunsuz bir şekilde oturacağının garantisini veriyoruz!
Hizmetimiz dahilinde senin yemek sağlaman gibi bir talebimiz bulunmamakta. Temizlik profesyonelimiz de senden böyle bir talepte bulunmayacaktır.
Maalesef inşaat sonrası ev temizliklerinde herhangi bir kampanya kodu kullanamazsın.
Boş Ev Temizliği
Müşteri Hizmetleri ve Operasyon ekibimiz her zaman senin talebine göre bir teklif oluşturuyor. Bu tip temizliklerde teklife göre ekip büyüklüğü farklılık gösteriyor.
Evini tertemiz yapmak için senden aldığımız bilgilere göre temizlik malzemelerimizi belirliyoruz. Boş evlerde bizden ekipman istememen halinde ona göre bir teklif iletiyor olacağız!
Yaşanmayan ve inşaat artığı içermeyen her evi boş ev olarak adlandırıyoruz. Boş evlerde işleyişimiz ve fiyat politikamız yaşanan evlere göre farklı. Bunun sebepleri ise; 1) Boş evlerin yaşanan evlere göre çok daha fazla yerleşmiş kir barındırması 2) Boş evlerde yaşanacak sürpriz unsurunun çok daha yüksek olması 3) Yaşanan evlerde talebe bağlı olarak sağlanan ek hizmetlerin boş ev ve inşaat sonrası temizlik hizmetinin içine dahil olması (cam, dolap içi temizliği, balkon vs.) 4) Tüm ekipman ve temizlik kimyasalı temininin tarafımızdan sağlanması 5) Boş evlere, ekip yönlendiriliyor olması ve benzeri sebepler nedeniyle işleyişimiz ve fiyatlarımız boş evlerde daha farklıdır.
Temizlik profesyonellerimizin can sağlığı bizim birincil önceliğimiz. Camları dışarıdan temizlemenin çok farklı bir hizmet olduğunu hatırlatmak isteriz. Evinin koşullarına göre dışarıdan cam temizleyebileceksek sana özel teklifimizi ileteceğiz!
Boş evlerde ortalama bir süre belirtemiyoruz. Temizlik hizmetinin içeriğine göre hizmetin ortalama saati değişiklik gösterebilir. Temizlik tamamlanmadan profesyonellerimiz evinden ayrılmayacaktır. Hizmetin sonunda yepyeni evinde sorunsuz bir şekilde oturacağının garantisini veriyoruz!
Hizmetimiz dahilinde senin yemek sağlaman gibi bir talebimiz bulunmamakta. Gelen temizlik profesyoneli de senden böyle bir talepte bulunmayacaktır.
Maalesef boş ev temizliklerinde herhangi bir kampanya kodu kullanamazsın.
Ofis Temizliği
Talebine göre haftanın her günü ve saati hizmet alabilirsin.
Evet, tüm ofis temizliği hizmetlerimizde temizlik profesyonellerimiz sigortalı olarak çalışmaktadır.
Sana güvenli bir hizmet vermek için; Mutlubiev sistemine kayıt olan her profesyonelin adli sicil kayıtlarını ve referanslarını kontrol ediyoruz. Bunun yeterli olmayacağını biliyoruz, bu yüzden ofisini her türlü zarara karşı AXA Sigorta tarafından 250.000 TL’ye kadar sigorta altına alıyoruz.
Ofisinde oluşacak her türlü zararı hizmet saatinden sonra 72 saat içerisinde bize bildirirsen gerekli işlemleri başlatacağız. 72 saati aşan herhangi bir geri bildirimde sana yardımcı olamayacağımızı hatırlatmak isteriz.
Yönlendirdiğimiz temizlik profesyonelimizden memnun kalman halinde aynı profesyoneli düzenli olarak sana yönlendirebiliyoruz.
Evet, gerekli fatura bilgilerini hizmet oluştururken bize iletirsen fatura düzenliyoruz.
Havale yoluyla ödemeni gerçekleştirebilirsin.
Herhangi bir kampanya veya indirimi ofis temizliği hizmetlerinde maalesef kullanamazsın.
Büyük Alan Temizliği
Evin 5+1 veya daha büyükse sana standart bir teklif vermek yerine ihtiyaçlarını tam olarak anlayıp sana özel bir teklif oluşturuyoruz.
Evin 5+1 veya daha büyükse minimum 2 kişi sana hizmet veriyor olacak. Evinin büyüklüğüne ve senin isteklerine göre hizmetin kapsamı ve kişi sayısı farklılık göstebilir.
5+1 veya daha büyük evlerde hizmetimizin kapsamı tamamen senin isteklerine bağlı. Teklif talebi oluşturman halinde kısa sürede sana ulaşıp talebine göre fiyat teklifi paylaşacağız. Mutlubiev’le mutlu olmak bu kadar kolay!
Sana yönlendirdiğimiz temizlik profesyoneli takımından memnun kaldığın halde sana periyodik olarak aynı takımı yönlendirebiliriz! Düzenli hizmet almayı seçmezsen sana bu garantiyi veremeyebiliriz. Düzenli hizmet oluşturduğun zaman talepli takımının önceliği sen olacaksın.
Maalesef 5+1 veya daha büyük ev temizliklerinde herhangi bir kampanya kodu kullanamazsın.
Profil
Üye girişi sayfasında “Şifremi Unuttum” butonuna basıp email adresini girersen sana yeni bir şifre göndereceğiz. Bu şifreyi istediğin zaman değiştirebilirsin. Güvenlik açısından şifreni kimseyle paylaşmaman gerektiğini unutma.
Hizmet oluştururken veya Hesabım sayfasından yeni adres ekleyebilirsin.
Mutlubiev profesyonellerimizin sana daha kolay ulaşabilmesi için adresinin konumuna ihtiyacımız var. Hizmet oluştururken veya Hesabım sayfasından adresinin konumunu ekleyebilirsin.
Kişisel bilgilerini Hesabım sayfasından güncelleyebilirsin. TC Kimlik Numarası ve email adresin dışında bütün bilgilerini dilediğin zaman değiştirebilirsin.
Ödeme
Güvenliğin bizim için çok önemli. İyzico’nun güvenli ödeme altyapısını kullanıyor ve sadece kredi kartıyla ödeme kabul ediyoruz.
Mutlubiev olarak kredi kartı bilgilerini sistemimizde tutmanın doğru olmadığını düşünüyoruz. Bütün ödeme bilgilerin İyzico’nun altyapısında güvenli bir şekilde tutuluyor.
Hizmet oluştururken veya Hesabım sayfasından kredi kartı bilgilerini ekleyebilirsin.
Hizmet tamamlandıktan sonra ücret otomatik olarak kredi kartından çekilecek. Bir sorun olması ve ödemenin alınamaması halinde Hizmetlerim sayfasına girip ödemeni tamamlayabilirsin.
Ödeme yapamamanın başlıca iki sebebi var; güvenlik ve teknik sebepler. Nakit ödemeyi seni ve profesyonelimizi zor durumda bırakmamak için güvenlik sebebiyle kabul etmiyoruz. Banka kartıyla ödeme alamama sebebimiz ise ödeme altyapımızın yalnızca kredi kartı ile çalışmaya uygun olmasından kaynaklanıyor.
Ödemeyle ilgili aklına takılan başka bir soru var ise [email protected]’a email atabilir veya canlı destekten bize ulaşabilirsin.
Hizmet
Büyük alanların temizliği, boş evlerin temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerimiz dışında bütün ev temizlik hizmetlerimize 1 temizlik profesyoneli yönlendiriyoruz. Eğer 2 veya daha çok temizlik profesyonelinden hizmet almak istiyorsan bunu da sağlıyoruz. İsteklerini [email protected] adresine email atabilir veya canlı destekten iletebilirsin! En kısa sürede sana ulaşıp özel bir teklif ileteceğiz.
Standart işleyişimizde profesyonel olarak koltuk ve halı yıkama hizmetimiz bulunmamakta. Özellikle bu yönde bir talebin olursa bize ulaşabilirsin. Genel temizliğe ilave olarak programa dahil edebilir, sitemizde gördüğün fiyatlar dışında, senin için özel bir teklif iletebiliriz.
Standart işleyişimizde duvar silme hizmetimiz bulunmamakta.  Özellikle bu yönde bir talebin olursa bize ulaşabilirsin. Genel temizliğe ilave olarak programa dahil edebilir, sitemizde gördüğün fiyatlar dışında, senin için özel bir teklif iletebiliriz.
Mutlubiev profesyonellerinin kesin bir hizmet süresi bulunmamakta. Mutlubiev profesyonelleri ile belirlediğimiz Mutlubiev’in Standart Hizmet Prosedürünü ve seçtiğin ek hizmetleri yerine getirmeden temizlik profesyonelimiz evinden çıkmayacaktır.
Haftada bir, iki haftada bir ve ayda bir olmak üzere 3 şekilde düzenli hizmet alabilirsin. Eğer ayda bir düzenli hizmet almak istersen hizmetin 28 günde bir gerçekleşecektir. Unutma, düzenli hizmet alarak indirimden de faydalanabilirsin!
Hizmet tamamlandıktan sonra email ile sana bir anket gönderilecek. Bu email üzerinden Mutlubiev profesyonelini ve Mutlubiev’i puanlayabilirsin! Senden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Mutlubiev profesyonelimiz ise aldığı puanlara göre derecelendiriliyor.
Senin dostun bizim de dostumuz! Hizmetini oluştururken evcil hayvanın olduğunu belirttiğin sürece, evcil hayvandan korkmayan/alerjisi olmayan bir temizlik profesyonelini sana yönlendireceğiz!
Kesinlikle buna gerek yok! Sipariş adımlarında anahtarını bırakacağın yeri belirtebilirsin. Temizlik profesyonelimiz belirttiğin yerden anahtarı alıp bırakabilir. Hizmet süresince evde olmak istersen bizim için hiç sorun yok!
Fiyatlandırma sistemimiz evin oda ve salon sayısı üzerinden ilerlemektedir. Fazladan banyon varsa bizim için sorun değil ancak farklı ev tipleri için bize 0850 200 99 66 numaralı telefondan ulaşabilirsin!
Senin istediğin gibi bir hizmet vermek bizim en büyük amacımız. Temizlenmemesini istediğin odalar varsa ona göre oda ve salon seçimini yapıp, notlarda belirtirsen biz de temizlik profesyonelini bilgilendiririz.
Daha önce deneyimlediğimiz farklı temizlik aparatları dış cam yüzeyinde lekeler bıraktığı için verim alamadık. Bu sorunu çözmek için çalışmalarımız devam etmekte!
Mobilya Montajı
Ürünlerin montajı için harcanacak süre göz önüne alarak, rezervasyon sürecini en kolay hale getirecek 4 ürün grubu belirledik.
Rezervasyon adımında notlar kısmına montajının yapılmasını istediğin mobilyayı yazarak sipariş verirsen en kısa sürede isteğini inceleyip seni arayacağız.
Evet, eşyalarına gelebilecek zararlara karşı AXA Sigorta ile 250.000 TL'ye kadar sigorta güvencesi altındasın.
Ürünlerin detay bilgilerini paylaşırsan Mutlubiev Profesyonellerimiz evine daha hazırlıklı gelebilir. Örnek: 4 kapılı sürgülü gardrop, 8 kişilik açılır masa vb.
Hayır, evinde herhangi bir malzeme bulundurmana gerek yok. İhtiyaç olan tüm malzemeleri biz yanımızda getiriyoruz.
Montajının yapılmasını istediğin mobilyaların sayısına ve montajın gerektirdiği zamana bağlı olarak 1-4 kişi arasında bir ekip gelecektir.
Minimum sipariş tutarı 100 TL'dir.
Mutlubiev Profesyonellerimizin ürünleri kurmak için ne kadar vakit harcayacağını düşünerek fiyatlarımızı belirledik.
Hayır, ürünlerin fotoğrafını göndermene gerek yok.
Hayır, sipariş sayfasında gördüğün fiyatlara herhangi bir ücret (ulaşım, yemek vb.) eklenmiyor. Gönül rahatlığıyla rezervasyonunu oluşturabilirsin.
Mutlubiev'e gelen başvurular arasından mobilya montajı konusunda uzun süreli tecrübesi olan, adli sicil kaydı kontrol edilmiş adaylarla yüz yüze görüşmeler yaparak sadece en iyilerini sisteme dahil ediyoruz.
Saat 17:00'ye kadar aynı gün için rezervasyon oluşturabilirsin. 17:00'den sonraysa en erken rezervasyonu ertesi güne yaptırabilirsin.
Hayır, pazar yeri olarak hizmet vermekteyiz. Sistemimize kayıtlı olan her Mutlubiev profesyoneli serbest bir şekilde çalışıyor ve Mutlubiev'in altyapısını kullanıyor.
Ertesi gün istediğin saate (uygunluk olması durumunda) hizmetin oluşturulur ve herhangi bir ek ücret alınmaz.
Hizmetten önceki gün saat 09:00'a kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsin.

Temizliği bize bırak, zamanın sana kalsın

Evini ya da ofisini temizleyecek birini bulmanın sancılı ve zor bir süreç olduğunun farkındayız.

Bu süreci websitemiz ile en kolay hale getirdik.

Tek yapman gereken, online olarak profesyonel temizlik hizmeti satın almak ve kalan zamanının keyfini çıkarmak.

;